НовинаМінрегіон та інші відомства мають спільне бачення Плану заходів з реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки

Сьогодні під головуванням заступника Міністра розвитку громад та територій Івана Лукері відбулась онлайн-нарада, на якій представники Мінрегіону, понад десятка інших міністерств та відомств, а також ОДА погодили фінальну версію Плану заходів з реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки. Найближчим часом цей документ буде внесений до Кабінету Міністрів.

Нагадаємо, що Державну стратегію регіонального розвитку Уряд затвердив у серпні минулого року. Вона є основним планувальним документом для реалізації секторальних стратегій розвитку, координації державної політики у різних сферах, досягнення ефективності використання публічних інвестицій на всіх рівнях.

Наразі розроблений проєкт Плану заходів на перший етап реалізації Стратегії – 2021-2023 роки. Він містить близько 230 заходів по 142 завданнях.

«Зважаючи на значну кількість запланованих на перший етап, 2021-2023 роки, амбітних планів та заходів, нам дуже важливо подати на розгляд Уряду якісний і узгоджений План заходів, з метою якнайшвидшого його схвалення та подальшого забезпечення стовідсоткового його виконання», – зазначає Іван Лукеря.

Найбільше учасники наради приділили увагу питанням цифровізації регіонів, а також завданням, що стосуються публічних інвестицій та адміністративних послуг.

 

Джерело: www.minregion.gov.ua