НовинаЯк місцева влада може підтримати розвиток кооперативу - вебінар 10 березня

Шукаєте відповідь на питання, як місцева влада може підтримати діючий бізнес і стимулювати до підприємництва через надання доступу членам місцевого кооперативу до обладнання, власником якого є ОМС? Знайти відповіді ви зможете на вебінарі програми USAID DOBRE 10 березня о 10:30.

Питання до обговорення:

механізми передачі та (або) надання доступу членам кооперативів, що створені і працюють на території ТГ, до обладнання та/або матеріалів, які є муніципальною власністю;

деякі аспекти функціонування кооперативів із урахуванням нової редакції Закону України «Про сільськогосподарську кооперацію», яка чинна з 21 липня 2020 року.

Зареєстровані учасники зможуть отримати звіт, де описані механізми, за використання яких влада ТГ може контролювати використання переданого обладнання (та/або устаткування) та визначені позитивні та негативні наслідки, а також можливі ризики.

Спікери: Марія Бондар та Олена Ільченко, консультантки із місцевого економічного розвитку та з управління майном Програми USAID DOBRE, юристки, економістки.

Щоб взяти участь у заході та мати можливість поставити питання спікерам, необхідно зареєструватися за лінком. 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Захід відбудеться в онлайн форматі та платформі Zoom.

 

Джерело: decentralization.gov.ua